ספרים והרצאות

ספרים והרצאות

שילוב אמנויות
את ראשית דרכי המקצועית התחלתי בתחום העיצוב הגרפי, כאן יכול הייתי לעשות שימוש בכשרון הציור אותו ירשתי מאבי הבולגרי. חיי המקצועיים והפרטיים נסבו סביב הציור, בבית רשמתי בפחם וציירתי בשמן, ובעבודתי כקריאייטיב דיירקטור במשרדי פרסום רתמתי את הכישורים למטרות שיווק. לאחר שנים רבות של צורה וצבע, גיליתי את המילה הכתובה. גיליתי שכמו ללצייר על בד קנבס לבן וליצור מציאות חדשה, כך גם ניתן לכתוב על נייר לבן וליצור סיפור, מציאות, חדשים. את מקורותי שאבתי מחיי בשרות המדינה, בצבא ובמשרד הבטחון, מהיותי איש אמנויות לחימה עשרות שנים, ומסיפור החיים של משפחתי והאנשים סביבי.

ספרים
כתבתי ואני כותב מספר ספרי עלילה - "קרדום" ספר הרפתקאות ישראלי על מלחמת הצללים בטרור הפלשתיני, את "שנגראי" ספר זן והגות, עלילה המתרחשת בגליל סביב קבוצת אנשים הלומדים להשתחרר מכבלים אישים המקבעים אותם ואת "למי צלצלו הפעמונים" עלילת אהבה ומתח המתחילה בעלייה לחיפה בסוף שנות הארבעים ומלווה את התבגרותם הבלתי אפשרית של נער יהודי ונערה ערביה, חלק מהספרים יצא לאור וחלקם עומד לצאת לאור. כתבתי והוצאתי לאור את "צפרדע היא צפרדי היא צפרדע" ספר המשלב איורים ואמירות זן, שניהם פרי עטי, ספר זה תורגם לאנגלית וליפנית,  ובנוסף שני ספרי שירה וסיפורי זן "בלוזן 1" ו"בלוזן 2" שיצאו לאור.  ב"שנגראי" "צפרדע היא צפרדע" וספרי ה"בלוזן" באות לידי ביטוי תפיסות החיים אותן גיבשתי במהלך חיי ואותן אני מנסה להעביר הלאה, "האגואיזם החיובי", "האני הגלעיני" ו"הכל אחד". על ספרים אלה ועל תפיסות חיי, אני מעביר חוגי בית. בניתי אתר אינטרנט www.atsoobooks.co.il  באמצעותו אני מוכר את ספרי וגם של אחרים.

הרצאות
בנוסף לליווי יזמים וחברות בייעוץ ארגוני ושיווקי, נושא בו אני מיישם את כל כישורי ונסיוני, הן בתחומי השיווק והן מתחום אמנויות הלחימה בהם אני עוסק מזה ארבעים שנה, אני מעביר הרצאות באקדמיה ובחוגי בית המשלבות את כל תחומי ההתמחות שלי, שיווק ופרסום, הזן בחיי היום יום, הרצאות בתחום פרסום הנדל"ן למגורים, בין השאר בלימודי תואר שני ובפני ארגון הקבלנים, ומקיים סדנאות שיווק ומיתוג.

אז זהו, אתם יודעים עלי, כמעט, הכל. אז, או שאתם ממשיכים לקרוא או מקצרים את הדרך ומצלצלים  5278908 050. מבטיח לענות.